Image
+90 555 837 31 45

Şirketimiz tarım ve danışmanlık olmak üzere iki ana faaliyet alanında hizmet vermektedir. Tarım alanında  gerek  sahada gerek Türib piyasalarından  çiftçilerimizle birlikte kazan kazan ilkesi doğrultusunda hububat alım satım ticareti yapmaktadır.

Danışmanlık alanında Kobi ve Kurumsal şirketler başta olmak üzere ; çeşitli sektördeki firmalara özellikle Lisanslı Depoculuk, Sigorta ve Finansal Hizmetler alanında hizmet vermekle beraber “Proje Yöneticisi “ sıfatıyla firmalara öncülük ve rehberlik etmektedir.

MURAT AGRO ve Danışmanlık ‘ın kurucusu Murat IŞIKOĞLU 15  yıllık  profesyonel iş hayatının 7 yılını Türkiye’nin en büyük özel bankasında geçirmiştir. Son 5  yılda ise  kurucu ortağı olduğu Beyaz Yaka Sigorta A.Ş. ve 3 yıldır da  Lisanslı Depoculuk alanında yaptığı çalışmalarla adını duyurmuştur.

Lisanslı depoculuk alanında ; fizibilite raporu ile nakit akış tablosunun hazırlanması, kuruluş izin aşamaları ,yatırım kalemlerinin belirlenmesi, yatırım kredi desteğinin teklif süreçleri, inşaat süreçlerinin tamamı, teminat mektubu ve ya kefalet sigorta aşamaları ile birlikte lisans alma süreçlerinin tüm evrelerini başarılı bir şekilde yönetmiş ve yönetmeye devam etmektedir.

MİSYON ;

Sürdürülebilir bir büyüme ile tarım sektörüne en yüksek faydayı sağlamak. Çiftçi ve paydaşlarımıza güvenli, kaliteli işlerde öncülük ederek katma değer yaratmak.

VİZYON ;

Sektörde katma değer yaratan tüm alanlarda yer almak, çiftçi ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilir yenilikçi ve dinamik bir şirket olmak.

Murat Agro